Allview wprowadza na rynek dwa nowe modele smartfonów z serii Soul: X3 Soul Style oraz X3 Soul Lite

19-07-2016

Wrocław, 15 lipca 2016

 

Firma Allview z dumą prezentuje dwa najnowsze telefony z serii Soul: X3 Style oraz X3 Lite. Nowe modele wyróżnia stylowy design i atrakcyjna specyfikacja.

 

“Telefony Allview z serii Soul adresowane są do wymagających użytkowników, którzy szukają w smartfonach zarówno wewnętrznej mocy jak i zewnętrznego piękna. X3 Soul Style oraz X3 Soul Lite są dwoma eleganckimi, ale i potężnymi konstrukcjami, zaprojektowanymi by imponować i zarazem zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa danych. Ponadto oba modele zostały wyposażone w 3GB RAM.”, mówi Lucian Peticila, General Manager Allview. 

 

5.5-calowy wyświetlacz X3 Soul Style i 5-calowy X3 Soul Lite zostały zaprojektowane w technologii 2.5D. Dzięki opływowym krawędziom oba modele zyskały jeszcze bardziej smukłe i eleganckie profile. Urządzenia są wyposażone w 3 GB pamięci RAM i zapewniają łączność 4G Dual Mode, w standardach FDD i TDD. Oba smartfony działają na systemie Android™ 6.0, Marshmallow.

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownikom X3 Soul Style zapewni umieszczony na tylnej stronie obudowy czytnik linii papilarnych, który idealnie współgra z unikalnym, metalicznym wykonaniem. To właśnie bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych elementów definiujących konstrukcje obu smartfonów, zostały one wyposażone w prywatną przestrzeń, gdzie użytkownicy będą mogli przechowywać swoje kontakty, wiadomości, telefony, aplikacje i inne pliki. Dostęp do niej będzie możliwy jedynie poprzez autoryzację hasła lub odcisk palca.

 

Oba smarfony posiadają główny aparat o rozdzielczości 13Mpx, zoptymalizowany tak by zapewnić wyraźne zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia.

 

 

 

Od dziś X3 Soul Style oraz X3 Soul Lite można kupić w przedsprzedaży za kolejno 1299 zł i 799 zł. Wysyłki rozpoczną się 1 sierpnia 2016 dla modelu Lite i 29 sierpnia 2016 w przypadku modelu Style.

 

O marce Allview Mobile

Allview to europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat.

Działamy już w Polsce, Bułgarii, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, w Holandii, Mołdawii, na Słowacji, w Grecji, Serbii, Rumunii, Hiszpanii, Macedonii, Słowacji oraz Bośni i Hercegowinie. Urządzenia Allview cechuje przyjazny interfejs, atrakcyjny design oraz najnowsze rozwiązania techniczne.

 

Powrót