UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Allview wchodzi na rynek telewizorów Android™ Smart TV

26-11-2018

 

Po wejściu na rynek telewizyjny w październiku rumuńska marka Allview ogłasza podpisanie umowy z Google™, na uruchomienie własnej marki telewizorów Android Smart TV.


Podpisanie umowy jest najlepszą rekomendacją Google dla Allview pod względem możliwości, jakie lokalna marka wykazała w przzeszłosci, w integracji z systemem Android w przypadku kilku typów produktów, przede wszystkim smartfonów.

 

W związku z tym Allview ogłasza, że od grudnia będzie sprzedawać telewizory Android Smart TV i zintegrowanym  Google Assistant, stając się jedyną marką w Europie, która podpisała umowę z Google w tym zakresie.

 

"Nieustannie  staramy się oferować zaawansowaną technologię w przystępnych cenach, a  telewizory Android Smart TV zmieniają perspektywę użytkowników, udostępniając im treści i aplikacje, które wybierają w menu zorganizowanym tak, aby były łatwo dostępne. Użytkownicy otrzymają zainstalowany i certyfikowany serwis Netflix, dostępny od natychmiast po uruchomieniu urządzenia, miedzy innymi obok YouTube i gier Google Play.", powiedział Lucian Peticila, dyrektor generalny Allview.

 

W tej chwili tylko 60 modeli telewizorów na całym świecie jest certyfikowanych przez Google, a częsć  z nich zostały opracowane włąśnie  przez markę Allview.


Allview bedzie dążyć do tego, aby stać się znaczacym graczem na rynku telewizorów Android Smart TV i jest częścią szerszej strategii, dzięki której ma stać się europejską marką z największą liczbą telewizorów certyfikowanych przez  Google w 2019 roku.

 

* Google, Android, Google Play i inne marki są znakami towarowymi Google LLC

 

 

O marce Allview

Marka Allview została utworzona w 2004 i jest obecna na wielu rynkach europejskich w tym w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii, na Węgrzech, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Malcie, Cyprze, Grecji, Litwie, Słowenii, Łotwie i Estonii.

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szerokie i stale powiększające się portfolio telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.

Powrót