UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Allview Soul X5 Pro z nacięciem czy bez?

11-06-2018


Smartfon Allview Soul X5 Pro wprowadza nowym interfejs użytkownika

 


11.06.2018 – W czerwcu, Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, zaprezentuje nowy, nowoczesny interfejs użytkownika, skrojony na miarę najnowszych trendów rynkowych oraz potrzeb klientów.

 


Dla przyjemniejszych doświadczeń korzystania ze smartfonu, wprowadzono użycie prostych gestów zastępujących klasyczny pasek nawigacji oraz sprawiających, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze łatwiejsze, a obszar wyświetlacza zauważalnie większy. Użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z funkcji wycięcia ekranu (tzw. Notch), mogą użyć opcji „Zmień obszar wyświetlania” za pomocą samego gestu, zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej urządzenia.

 

Dzięki wykorzystaniu inteligentnego rdzenia NeuroPilot smartfon Soul X5 Pro posiada funkcje sztucznej inteligencji, co sprawia, że doświadczenia z użytkowania stają się jeszcze lepsze i dopasowane do każdego użytkownika. Nowy interfejs dostarcza użytkownikom możliwości dostępu do głównego menu i wszystkich funkcji telefonu używając wyłącznie tylko jednej ręki.

 

 

Aby usprawnić obsługę za pomocą jednej ręki lub nawet tylko palca, nowy interfejs użytkownika pozwoli Ci na dostęp do powiadomień i menu przeciągając palcem w dół, nawet od połowy ekranu. Nowy interfejs wprowadza również wiele ulepszeń, nowych funkcji, skrojonych na miarę dowolnego użytkownika. Oszałamiająca ergonomia usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających oraz jest oparta na szczegółowych analizach interakcji użytkownika z telefonem.

 

 

Użytkownik może uzyskać bezpośredni dostęp do zaszyfrowanych plików potwierdzając jedynie odcisk palca lub za pomocą gestu przesuwania dwoma palcami w takich aplikacjach jak kontakty, wiadomości, galeria, dokumenty itp.

 

 

O marce Allview

 

Marka Allview została utworzona w 2004 i jest obecna na wielu rynkach europejskich w tym w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii, na Węgrzech, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Malcie, Cyprze, Grecji, Litwie, Słowenii, Łotwie i Estonii.

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szerokie i stale powiększające się portfolio telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.

Powrót