Allview wprowadza na rynek nową serię inteligentnych telewizorów - ePlay

12-02-2020

 

Allview wprowadza na rynek nową serię inteligentnych telewizorów z Android TV™ i Google Assistant, która integruje funkcje, przenoszącą rozrywkę domową na nowy poziom.

 

Inteligentne telewizory ePlay na nowo wyobrażają sobie sposób, w jaki użytkownicy korzystali z klasycznego telewizora, dając im swobodę korzystania z wielu nowych funkcji: telewizji na żywo, dostępu do Internetu i ulubionych aplikacji do strumieniowego przesyłania wideo, gier, połączenie ze zgodnymi urządzeniami IoT i zarządzanie nimi za pomocą prostej komendy głosowej.

 

„Wraz z rozwojem technologii, połączeniem urządzeń i łatwym dostępem do wszelkiego rodzaju informacji, telewizory są pod ciągłą presją ewolucji, oferowania większej liczby usług, aby sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagających odbiorców. Tak powstały inteligentne telewizory, które oferują funkcje i funkcje połączeń, które zaspokajają bieżące potrzeby użytkowników. Trend rynkowy potwierdza ogromny potencjał telewizorów Smart TV i dlatego naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w segmencie rynku dedykowanym telewizorom Smart TV z Android TV, certyfikowanym przez Google™. Nowa seria produktów zapewnia użytkownikom najnowsze wrażenia telewizyjne z najwyższym poziomem bezpieczeństwa ”, powiedział Lucian Peticila - dyrektor generalny Allview.

 

Seria ePlay uzupełnia portfolio telewizorów Allview Smart TV, wprowadzając nowe wrażenia użytkowe i nowoczesny wygląd, bezramkowy, który doskonale integruje się z każdym otoczeniem.

 

Nowy sposób korzystania z wrażeń audiowizualnych


Bardzo ważną cechą, która ma decydujący wpływ na jakość obrazu, jest rodzaj użytego ekranu. Wyświetlacze z serii ePlay są wykonane przy użyciu technologii VA (Vertical Alignment), która oferuje wzrost kontrastu nawet o 400% i jednolitość poziomu czerni o 200% w porównaniu z technologią IPS. Dlatego technologia VA (Vertical Alignment) zapewnia nowe wrażenia wizualne dzięki jasnym kolorom, głębokiej czerni, wyższemu kontrastowi i drobnym detalom.

 

Do pakietu obrazu dodano opcje takie jak: dynamiczna redukcja szumów, redukcja szumów MPEG, konfiguracja gamma i 7 trybów wyświetlania.

 

Dźwięk emitowany przez telewizory ePlay Smart TV jest dobrze zdefiniowany i wyraźny dzięki wbudowanym głośnikom w dedykowanych przestrzeniach akustycznych oraz wzmacniaczom audio klasy D ostatniej generacji. Opcja Dolby Audio wzmacnia wrażenia akustyczne użytkownika, zapewniając idealnie zrównoważony dźwięk.

 

Nowy sposób interakcji


Użytkownicy mogą wydawać bezpośrednie polecenia głosowe do pilota, aby mogli cieszyć się wszystkimi funkcjami inteligentnej technologii, które zapewniają nowy poziom komfortu w strefie domowej.

 

Dzięki prostemu poleceniu głosowemu telewizor Smart TV może na przykład przekazywać informacje o pogodzie, aktualizować listę zakupów i dodawać wydarzenia do kalendarza.

 

Nowy sposób na komfort

 

Telewizory Allview ePlay mogą również działać jako inteligentne huby w domu, ułatwiając użytkownikowi dostęp do innych produktów elektronicznych i inteligentnych urządzeń, takich jak systemy klimatyzacji, oczyszczacze powietrza, inteligentne oświetlenie, inteligentne głośniki i wiele innych urządzeń, które można podłączyć do telewizora. W ten sposób użytkownik ma pełną kontrolę nad inteligentnymi urządzeniami z domu, nawet jeśli należą one do innej marki.

 

Nowy sposób relaksu


Dzięki Android TV nowa seria ePlay stała się centrum rozrywki w domu, oferując spersonalizowane cyfrowe wrażenia dzięki dostępowi do Internetu i ulubionych aplikacji internetowych: Netflix, Youtube™, HBO GO, Twich lub Facebook Watch. Ponadto dzięki funkcji Chrome Cast użytkownik może wyświetlać dowolne treści z telefonu bezpośrednio na telewizorze, nawet gdy ten ostatni jest zamknięty.

 

Nowy sposób na ucieczkę do świata gier


Inteligentne telewizory ePlay zapewniają dostęp do tysięcy gier z Google Play dla rozrywki dla każdego. W ten sposób użytkownicy korzystają z prawdziwych wrażeń z gry, dostępnych na dużym ekranie.

 

Dostępność


Nowa seria ePlay jest dostępna w wielu przekątnych (32 ”, 40”, 43 ”) i różnych rozdzielczościach (HD, Full HD). Dostępne dziś modele to 32ePlay6100 HD i 40ePlay6100 Full HD, a model 43ePlay6100 Full HD już wkrótce.

 

Więcej informacji o nowej serii ePlay można znaleźć na stronie www.allview.com/eplay/

 

 

O Allview


Utworzony w 2004 r. Allview jest najpopularniejszą marką smartfonów i tabletów z Rumunii. W 2010 r. Allview był pierwszą firmą z Rumunii, która wprowadziła na rynek tablet PC, a następnie pierwszym smartfonem rumuńskiej marki w 2011 r. I pierwszym smartfonem z pojedynczą kartą SIM z jej portfolio w 2013 r. W 2016 r. Projekt Allview Smart Home zdywersyfikował się portfolio firmy z kompleksowym rozwiązaniem dla automatyki domowej i monitorowania. Marka Allview jest obecna na rynkach IT&C z Polski, Bułgarii, Niemiec, Hiszpanii, Węgier, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogóry, Macedonii, Bośni i Hercegowiny, Czech, Malty, Cypru, Grecji, Litwy, Słowenii, Łotwy i Estonia. Wizja Allview oferują inteligentne i dostępne technologie pod rumuńską marką.

 

*Google, Google Play, YouTube i Android TV są znakami towarowymi Google LLC.