UMOWA DOSTĘPU DO STRONY ALLVIEW

Niniejszym informujemy, że S.C. Visual Fan S.R.L. może zbierać wszelkie informacje o twojej osobie za pomocą wszelkiego rodzaju identyfikatorów, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden lub więcej określonych elementów Twojej tożsamości fizycznej lub społecznej; Aby kontynuować przeglądanie strony internetowej ALLVIEW, zaznacz pole "Wyrażam zgodę".

Allview wprowadza na rynek Albook Q - pierwszy notebook z procesorem Snapdragon w swoim portfolio

23-12-2019

 

Allview ogłasza wprowadzenie na rynek pierwszego notebooka ze swojego portfolio, wyposażonego w procesor Snapdragon i połączenie Gigabyte LTE. Dzięki autonomii do 14 godzin, wadze tylko 1,27 kg i grubości 15,1 mm, Allbook Q łączy zalety smartfona i wydajności laptopa. Urządzenie zostało opracowane na platformie mobilnej Qualcomm® Snapdragon ™ 835 z X16 LTE, ma 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci 2.1 UFS.

 

Zawsze włączony, zawsze podłączony notebook


Urządzenia utworzone na platformie mobilnej Qualcomm® oferują użytkownikowi nowe wrażenia operacyjne, będąc zawsze gotowym do pracy. W tym sensie Allbook Q doskonale integruje koncepcję przenośności - wydajności - stałej łączności. Nawet w trybie uśpienia Allbook Q utrzymuje interfejsy na stałe połączone z Internetem, dzięki czemu można sprawdzić pocztę e-mail i powiadomienia, a informacje są stale aktualizowane. Co więcej, po prostu podnosząc ekran, urządzenie natychmiast wychodzi z trybu gotowości, eliminując w ten sposób dodatkowy czas i zwiększając wydajność

 

Połączony z Gigabyte LTE


Allbook Q może obsługiwać prędkości LTE Gigabyte dla połączeń mobilnych, oferując tym samym stałą łączność. Ponadto Gigabyte LTE zapewnia prędkości pobierania do 1 Gb / s - prawie siedem razy szybciej niż średnie prędkości łączy szerokopasmowych. Modem oferuje zaawansowaną łączność, obsługując 4CA (agregacja pasma 4 LTE) dla różnych standardów.

 

Wysoka wydajność i znajomość systemu Windows


Urządzenie jest wyposażone w pamięć RAM 4 GB DDR4X, pamięć 64 GB (UFS 2.1), dwa porty USB, jeden Type-C 3.1 i jeden Type 3.0. UFS 2.1 to standard pamięci flash, który zapewnia wyższą prędkość przesyłania danych i większą niezawodność, znacznie przewyższając pamięć SSD i eMMC. Korzyści te są bezproblemowo tłumaczone na wielozadaniowość, które pozwalają na oglądanie wysokiej jakości filmów, uruchamianie większej liczby procesów i aplikacji w tle, a wszystko to bez błędów funkcjonalności.

 

Urządzenie ma fabrycznie zainstalowany  system  Windows® 10 Home, co daje użytkownikowi szeroki wybór aplikacji, dzięki czemu możesz tworzyć, współpracować i udostępniać z dowolnego miejsca.

 

Mobilność przede wszystkim


Allbook Q zapewnia nowy poziom mobilności w każdych okolicznościach, ponieważ jest wyjątkowo lekki. Waży tylko 1,27 kg i ma grubość 15,1 mm. Wyposażony w metalową obudowę, która zapewnia mu wytrzymałość i trwałość, urządzenie jest łatwe w użyciu i transporcie.

 

Wyświetlacz FHD IPS 13,3 ”oferuje szeroki kąt widzenia 178o, pokrywając 100% spektrum kolorów RGB. Wąska rama jest zarówno funkcjonalna, jak i elegancka. Zmniejszając szerokość ramki zwiększa się obszar ekranu, nie wpływając na wielkość obudowy. W ten sposób konstrukcja zapewnia współczynnik ekran-obudowa wynoszący 81,2% , oraz większy obszar wizualny

 

Dla tych, którzy mają wiele bieżących projektów, są zawsze w ruchu i nie mogą sobie pozwolić na stałe podłączenia do gniazda zasilającego  , Allbook Q jest idealnym rozwiązaniem. Żywotność baterii do 14 godzin zapewnia swobodę ruchów, tak niezbędną w dzisiejszych czasach.

 

 

Ceny i dostępność


Standardowy model 4 GB pamięci RAM / 64 GB UFS 2.1 jest dostępny do zamówienia już dziś, w  cenie 1999 zł . W zależności od potrzeb każdego klienta pojemność pamięci można rozszerzyć za pomocą karty microSD o pojemności 64, 128 lub 256 GB.

 

Aby uzyskać więcej informacji o Allbook Q, odwiedź  www.allview.pl/allbookq/

 

 

O Allview


Utworzona w 2004 r. Spółka Allview jest najpopularniejszą marką smartfonów i tabletów z Rumunii. W 2010 r. Allview był pierwszą firmą z Rumunii, która wprowadziła na rynek tablet PC, a następnie pierwszy smartfon rumuńskiej marki w 2011 r. oraz pierwszy smartfone z pojedynczą kartą SIM ze swojego portfolio w 2013 r. W 2016 r. Projekt Allview Smart Home zdywersyfikował portfolio firmy z kompleksowym rozwiązaniem dla automatyki domowej ,oraz  monitorowania. Marka Allview jest obecna na rynkach IT&C w Polsce, Bułgarii, Niemieczech, Hiszpanii, Węgrzech, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogóry, Macedonii, Bośni i Hercegowiny, Czechch, Malcie, Cyprze, Grecji, Litwy, Słowenii, Łotwie i Estonii. Wizją Allview jest oferowanie inteligentych i dostępnych technologii pod rumuńską marką.

Powrót