Allview w 2019 roku - sztuczna inteligencja wzniesiona na wyższy poziom.

18-12-2018

 

Allview w 2019 roku - sztuczna inteligencja wzniesiona na wyższy poziom.

 

   Allview ma na celu zintegrowanie jednego z najpotężniejszych procesorów do nowej serii telefonów X, który zostanie wprowadzony na rynek w 2019 roku. Przyszły procesor będzie wykorzystywał najnowsze technologie w danym momencie, z wyjątkowymi osiągami.


Moc obliczeniowa sztucznej inteligencji jest jej siłą, nawet o 100% większą  w porównaniu do zintegrowanego procesora poprzedniego flagowca Allview. Nowa seria Allview X będzie zatem konkurować z najpotężniejszymi modelami z rynku globalnego.

 

Wyjątkowa wydajność sztucznej inteligencji nowego procesora serii będzie zauważalna w jakości zdjęć, szybkim rozpoznawaniu twarzy, rozpoznawaniu scen, natychmiastowym ustawianiu ostrości i redukcji szumów obrazu przy bardzo słabym oświetleniu.

 

W tym samym czasie nagrywanie wideo w czasie rzeczywistym zostanie ulepszone. Zwiększona moc sztucznej inteligencji prowadzi do ultra-szybkiego rozpoznawania obiektów i profesjonalnego wykrywania głębokości pola.

 

Wszystkie inne aspekty uczenia maszynowego, mające zastosowanie do gier, zarządzania zasobami i optymalizacji baterii, będą  utrzymywane i ulepszane.

 

Wydajność procesora nie jest jedyną rzeczą, która zaskoczy użytkowników nowych urządzeń serii X od Allview. Obietnicą marki Allview  na 2019 r jest  wzniesienie sztucznej inteligencji na wyższy poziom, oraz wprowadzenie serii nowości mających na celu ulepszenie interakcji użytkownika z jego urządzeniem.

 


 

O marce Allview


Marka Allview została utworzona w 2004 i jest obecna na wielu rynkach europejskich w tym w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii, na Węgrzech, Holandii, Mołdawii, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Malcie, Cyprze, Grecji, Litwie, Słowenii, Łotwie i Estonii.

Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szerokie i stale powiększające się portfolio telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.