Allview V4 Viper series

24-09-2019

 

Ergonomia, elegancja i pełna wizja.


Allview wprowadza na rynek serię V4 Viper, która zawiera dwa kompaktowe terminale, ergonomiczne i pełnym widokiem.

 

V4 Viper jest pierwszym z tej serii, a w październiku  pojawi się na rynku model V4 Viper Pro. Oba terminale wykorzystują rozwiązanie „kropli wody” do umieszczenia przedniej kamery na wyświetlaczu, na minimalnej powierzchni, pozostawiając całą zintegrowaną  powierzchnię ekranu do dyspozycji użytkowników.

 

V4 Viper oferuje doskonałe wrażenia wizualne, zwiększoną wydajność , ergonomię i elegancję.


Stylowy wygląd.


Smukły, wąski, o atrakcyjnym wyglądzie, V4 Viper to subtelne i modne urządzenie, które ze względu na swój wyjątkowy design i finezję , zaokrąglone rogi urządzenia,  zapewnia przyjemne użytkowanie i pożądaną ergonomię.

 

Dzięki doskonałemu współczynnikowi kontrastu i intensywnym kolorom wyświetlacz 5,7 ”zawiera unikalny rodzaj integracji przedniej kamery - typ kropli wody - który zapewnia pełny obszar interakcji wizualnej i pożądaną ergonomię.

 

Optymalizacja oparta na sztucznej inteligencji  i doskonałe zdjęcia.


Dzięki systemowi operacyjnemu AndroidTM 9.0 PieTM i procesorowi Helio A22 ze zintegrowaną sztuczną inteligencją interakcja użytkownika z urządzeniem ulegnie poprawie, a wszystkie procesy spełnią nawyki użytkowania, optymalizując zużycie baterii.

 

Sztuczna inteligencja pomaga robić wysokiej jakości  zdjęcia i ożywiać najpiękniejsze wspomnienia , również dzięki przedniemu aparatowi o rozdzielczości  8MP. Smartfon dostosowuje parametry aparatu do optymalnych wartości, w zależności od miejsca, naświetlenia oraz przedmiotów lub osób obecnych na zdjęciu. Drugi aparat jest wyposażony w funkcje upiększające ,oraz dodatek zabawnych efektów specjalnych do tworzenia kreatywnych selfie.

 

Łatwe użytkowanie i większe bezpieczeństwo.


V4 Viper umożliwia interakcję poprzez inteligentny gest, szybki dostęp do ulubionych aplikacji lub odblokowanie urządzenia. Terminal ma funkcję odblokowywania twarzy i szybkiego odblokowywania odcisków palców, dzięki czemu wszystkie informacje użytkowników są bezpiecznie chronione.

 

Zaawansowany menedżer systemu


Menedżer systemu terminala zawiera inteligentne funkcje, takie jak menedżer zasilania, czyszczenie pamięci, automatyczne uruchamianie aplikacji i automatyczne czyszczenie, które optymalizują wydajność telefonu, a jednocześnie zmniejszają zużycie baterii, zwiększając autonomię.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące V4 Viper można znaleźć na stronie: https://www.allview.pl/v4-viper.html

Powrót