Allview Allwatch Allview Allwatch

Zawsze w biegu starając się nie stracić niczego z oczu? Brzmi znajomo? Czy to Twój rutynowy rytm dnia? Zatem na pewno przyda Ci się sojusznik w walce z czasem, by upływające minuty były zawsze na Twoją korzyść. Co mogłoby być bardziej odpowiednie w tej roli niż akcesorium, które możesz zabrać ze sobą wszędzie?

Allview Allwatch

Dopasowany do Twojego stylu

Wykonany ze stali nierdzewnej, z kształtem dopasowanym do nadgarstka dla dodatkowej wygody. Allwatch jest idealnym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. 1.28-calowy wyświetlacz o grubości nieco przekraczającej 8 mm oraz szkło 2.5D powlekające ekran sprawiają, że urządzenie nosi się z przyjemnością, natomiast bransoletka dostosowana jest do długiego użytkowania.

Allview Allwatch

Odporny na wstrząsy, wodę oraz kurz

Opracowany zgodnie z normą IP67, Allwatch jest odporny na zanurzenie w wodzie na głębokość 1 metra przez 30 minut. Ponadto, uszczelnienie urządzenia zapewnia całkowitą ochronę przed kurzem, a użyte materiały zwiększają jego wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia.

90
minut ładowania,
jeden tydzień
korzyści

Dzięki optymalizacji zużycia energii, akumulator litowo-polimerowy zapewnia do 7 dni pracy i nawet do 10 dni czuwania. Pełne naładowanie akumulatora poprzez przewód USB z magnetycznym złączem zajmie Ci 90 minut.

Allview Allwatch

Słuchaj swojego serca

Allwatch został wyposażony w czujnik, który umożliwia permanentne śledzenie pracy serca w czasie rzeczywistym, z wysokim poziomem precyzji. Według zmierzonego tętna, użytkownicy Allwatch mogą dostosować wysiłek podczas aktywności fizycznej w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów: utrzymanie lub poprawę ogólnego stanu zdrowia, zwiększenie odporności fizycznej i spalania tłuszczu, ulepszanie i rozwijanie swoich możliwości fizycznych.

Allview Allwatch Allview Allwatch Allview Allwatch Allview Allwatch
Allview Allwatch

Sport to zdrowie (i satysfakcja)!

Czy lubisz rozpocząć dzień od porannej przebieżki by cały dzień podtrzymać pozytywną energię? A może wolisz oczyścić umysł kilkoma minutami yogi? Co powiesz na mecz koszykówki lub piłki nożnej po pracy ze swoimi znajomymi? Allwatch śledzi wyniki dla 21 różnych dyscyplin sportowych, a jeżeli na liście nie ma Twojej ulubionej aktywności, możesz ją ustawić samodzielnie.

RUN | BADMINTON | BASKETBALL | FITNESS | BOWLING | CLIMBING | CYCLING | DANCE | FOOTBALL | GYMNASTICS | JUMPS
MOUNTAIN HIKING | PULLUP | SKATING | SKI | PLANK | TABLE TENNIS | TENNIS | VOLLEYBALL | WALK | YOGA

Czas na trochę ruchu

W przypadku jeżeli Twoja dzienna rutyna wiąże się długimi godzinami w biurze, urządzenie zachęci Cię byś zrobił sobie krótką przerwę na wstanie z krzesełka i zażycie odrobiny ruchu w regularnych odstępach czasu.

Allview Allwatch
Allview Allwatch
Allview Allwatch

Strażnik Twojego snu

Twój obecny nastrój związany jest z jakością snu ostatniej nocy. Brak Ci energii lub czujesz się zrzędliwy bez konkretnego powodu? Lepiej sprawdź w jaki sposób i jak długo spałeś. Allwatch synchronizuje wszystkie informacje z aplikacją na Twoim smartfonie, więc zawsze będziesz dokładnie wiedział jak długo spałeś, czy miałeś płytki czy głęboki sen, i jak długo byłeś na jawie przed zaśnięciem. Wyśledź historię z ostatniego tygodnia lub miesiąca, aby uzyskać większy obraz jakości swojego snu. Poranna pobudka nie będzie już ciężarem. Cichy alarm w Allwatch można dostosować za pomocą 10 różnych rodzajów wibracji by zapewnić Ci gładkie wejście w nowy dzień.

Allview Allwatch

Bądź w jednym zespole ze swoim smartfonem

Pobierz aplikację Allwatch ze Sklepu Play, a infromacje zebrane przez zegarek będą analizwane i zestawione w raport, tak byś zawsze mógł sprawdzić swoje wyniki i realizacje celów, które sobie wyznaczyłeś. Czy osiągnąłeś zakładane cele? Czy Twoje wyniki zatrzymały się w jakimś miejscu? Jak długo zajmie Ci zdobycie wymarzonej sylwetki? Aplikacja zegarka zapewni Ci dostęp do historii wyników i wszystkich informacji potrzebnych do realizacji planów. W dodatku, urządzenie okaże się przydatne do kontroli aparatu w telefonie, a nawet w odnalezieniu Twojego smartfona w przypadku zagubienia go gdzieś w domu.

Allview Allwatch
Allview Allwatch

Na bieżąco z wszystkimi wiadomościami

Nawet wtedy, gdy telefon nie jest w pobliżu, pozostań w kontakcie z wiadomościami. Komunikaty i nieodebranych połączenia są wyświetlane na ekranie Allwatch, natomiast notyfikacje z mediów społecznościowych sygnalizowane są poprzez wibracje. Dostosuj sposób wyświetlania wiadomości oraz przypomnienia o powiadomieniach.

Allview Allwatch
Allview Allwatch Allview Allwatch Allview Allwatch Allview Allwatch Allview Allwatch

Nieustannie w kontakcie z ważnymi informacjami

Inteligentny zegarek Allwatch został wyposażony w układ Dual-Core, zoptymalizowany pod kątem wydłużenia czasu pracy. Technologia Memory LCD zapewnia nawet do 970 razy mniejsze zużycie energii niż w przypadku standardowego LCD. W pełni kompatybilny z Androidem system operacyjny umożliwia łączenie Allwatch z większością smartfonów oraz tabletów poprzez Bluetooth 4.0.

Allview Allwatch Allview Allwatch Allview Allwatch

Wyróżnij się wśród znajomych!

Dostosuj wyświetlacz Allwatch by jak najlepiej dopasować go do swojego stylu lub nastroju. Zmieniaj się każdego dnia z nowym ekranem lub bransoletką pasującymi do twojego stroju!

Kup Teraz