Allview Allfit
Allview Allfit

Bądź w formie, codziennie wykonuj kolejny krok do nowego zdrowszego życia. AllFit to akcesorium, z którym nigdy nie będziesz chciał się rozstać, lekki i wygodny, ledwie dostrzegalny na Twoim nadgarstku. Będziesz oczarowany możliwościami jakie oferuje to niewielkie urządzenie.

Allview Allfit

Skrojony na miarę

AllFit to idealne urządzenie dla aktywnych ludzi, zapewnia wysoki komfort użytkowania, dzięki specjalnej konstrukcji dopasowanej do kształtu nadgarstka. Wyświetlacz o przekątnej 0.96-cala waży zaledwie nieco ponad 17 gramów, natomiast bransoletka została przystosowana do wielogodzinnego korzystania.

Allview Allfit

Odporny na wstrząsy, wodę i kurz

Zaprojektowany zgodnie ze standardem IP67, Allwatch S może być zanurzony w wodzie na głębokości 1 metra przez 30 minut. Zastosowane w urządzeniu uszczelki zapewniają pełną ochronę przez kurzem, natomiast odporne na wstrząsy materiały znacznie zwiększają jego trwałość.

Długotrwała autonomia

Akumulator AllFit zapewnia do 7 dni pracy, natomiast proces ładowania jest niezwykle prosty, poprzez port USB, bez żadnych dodatkowych przewodów.

Allview Allfit Allview Allfit
Allview Allfit

Sport, ważna część Twojego życia

Czy poranne bieganie dodaje Ci pozytywnej energii na cały dzień? A może wolisz kilka minut relaksujących ćwiczeń Jogi? Albo mecz koszykówki po pracy ze znajomymi? Allwatch S śledzi wyniki dla 24 różnych dyscyplin sportowych, a jeżeli na liście nie ma Twojej ulubionej aktywności, możesz w prosty sposób dodać ją manualnie.

Zrób sobie krótką przerwę na ćwiczenia

W przypadku, gdy Twoja dzienna rutyna wiąże się długim przesiadywaniem w biurze, urządzenie w regularnych odstępach czasu zachęci Cię byś wstał z krzesła i zrobił sobie krótką przerwę na odrobinę ćwiczeń. Na pewno wrócisz do swoich zadań z nową dawką energii!

Allview Allfit
Allview Allfit
Allview Allfit

Dobry sen, kluczem do udanego dnia

Twój aktualny humor wiąże się jakością snu ostatniej nocy. Czujesz się zmęczony lub zrzędliwy bez konkretnego powodu? Lepiej sprawdź jak dobrze i jak długo spałeś. Allwatch S synchronizuje informacje z aplikacją na smartfonie, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział ile godzin spałeś, czy miałeś głęboki sen lub ile godzin zajęło Ci zaśnięcie. Sprawdź historię swojego snu z ostatniego tygodnia lub miesiąca by uzyskać większy obraz jakości swojego wypoczynku. Poranna pobudka nie musi być ciężarem. By zapewnić Ci gładkie wejście w nowy dzień, cichy alarm w Allwatch S można dostosować za pomocą 10 różnych rodzajów wibracji.

Allview Allfit

Połączony z Twoim smartfonem, dzięki dedykowanej aplikacji

AllFit jest kompatybilny z systemem operacyjnym Android i może łączyć się z Twoim smartfonem lub tabletem poprzez Bluetooth 4.0. Informacje zarejestrowane przez urządzenie są analizowane i przekształcone w raporty byś dokładnie mógł śledzić swoje postępy i realizację założonych planów. Czy osiągnąłeś swój cel? A może Twoje postępy zatrzymały się w jakimś punkcie? Jak długo zajmie Ci zdobycie wymarzonej sylwetki? Aplikacja zegarka zapewni Ci dostęp do historii postępów oraz wszystkich informacji potrzebnych byś mógł pójść o krok dalej. W dodatku, zegarek okaże się użyteczny w obsłudze aparatu fotograficznego w Twoim smartfonie, a nawet w przypadku zagubienia telefonu w okolicy, pomoże w jego odnalezieniu.

Allview Allfit
Allview Allfit

Zawsze na bieżąco z wiadomościami

Nawet, gdy Twój telefon nie znajduje się pod ręką, pozostań w kontakcie z nowymi informacjami. Wiadomości oraz nieodebrane połączenia będą wyświetlane na ekranie Allwatch S, natomiast powiadomienia z mediów społecznościowych będą sygnalizowane poprzez wibracje. Dostosuj w jaki sposób wiadomości lub powiadomienia mają być wyświetlane.

Allview Allfit

Kup Teraz